Bezpłatna Szkoła Rodzenia ~ TWOJA POŁOŻNA

W okresie Covid działamy stacjonarnie z zachowaniem obostrzeń epidemiologicznych: dezynfekcja, maseczka, odległość oraz ankieta Covid. Maksymalnie 5-6 kobiet w grupie. Większość zajęć przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet w ciąży bez partnerów. Zajęcia w parach możliwe są na 4 ostatnich spotkaniach o tematyce noworodkowej. Obecność Panów możliwa jest również na autopromocjach szpitali, w których realizowane są porody rodzinne. Zapewniamy kontakt z Położnymi ze wszystkich lubelskich szpitali oraz z Porodówki w Świdniku oraz w Lubartowie. Zajęcia grupowe realizowane są najczęściej o godz 18:00 ~ jest to czas zarezerwowany wyłącznie dla Szkoły Rodzenia w naszej placówce. Szkoła Rodzenia jest BEZPŁATNA w ramach kontraktu z NFZ. Ze względu na ograniczony limit miejsc mile widziana jest rezerwacja między 15 a 20 tygodniem ciąży, dla kobiet które chcą zapewnić sobie miejsce w zajęciach grupowych.  

 Opiekę Położnej warto zapewnić sobie już od najwcześniejszych tygodni ciąży, nie tylko z powodu rezerwacji miejsca w Bezpłatnej Szkole Rodzenia ale przede wszystkim zapewniając sobie kompleksową opiekę w ciąży i po porodzie. Pamiętamy również o kobietach w kolejnej ciąży. Dla nich przygotowany jest program specjalny z uwzględnieniem indywidualnych doświadczeń położniczych. Staramy się aby każda kobieta spodziewająca się dziecka znalazła u nas coś miłego i korzystnego dla siebie.

Mile widziana jest obecność Panów nie tylko jako sprawców ale jako towarzyszy rodzinnego szczęścia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z niej według chęci i potrzeb. 
Irena Boguszewska - Położna 
Założyciel i koordynator Twoja Położna

 

 

czytaj więcej

Bezpłatna Szkoła Rodzenia LUBLIN ŁĘCZNA

Zapewniamy opiekę doświadczonych Położnych realizujących bezpłatne świadczenia dla kobiet w wyjątkowym momencie swojego życia, wymagającym szczególnej troski.

czytaj więcej

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży odbywają się niezależnie od cyklicznych spotkań grupowych. Realizowane są najczęściej co tydzień w poniedziałek lub  worek na godzinę 16 i 17. Prowadzone są przez położ...

czytaj więcej

Warsztaty dla taty

Proponujemy jednorazowe 2 godzinne spotkanie w męskim gronie z Położną lub z Położną i Naturoterapeutą - mężczyzną. Zajęcia przeznaczone są dla tych którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w trad...

czytaj więcej

InaVita - Poradnia Lekarza Rodzinnego

Kompleksowa opieka Twojej nowej rodziny dzięki współpracy Twoja Położna - Bezpłatna Szkoła Rodzenia & InaVita - Poradnia Lekarza Rodzinnego.

 

 

czytaj więcej

TWOJA POŁOŻNA SERDECZNIE ZAPRASZA!

  • KAMERALNE GRUPY I MIŁA ATMOSFERA
  • MILE WIDZIANA OBECNOŚĆ PARTNERÓW
  • KONTAKT Z POŁOŻNYMI Z RÓŻNYCH SZPITALI I ODDZIAŁÓW
  • RZECZYWISTE, BIEŻĄCE INFORMACJE O SZPITALACH W REGIONIE
  • WYCIECZKI NA SALE PORODOWE
  • PROMOCJA PORODU RODZINNEGO I NATURALNEGO KARMIENIA PIERSIĄ
  • ĆWICZENIA ODDECHOWE I RELAKSACYJNE PRZYGOTOWUJĄCE DO PORODU FIZJOLOGICZNEGO Z POŁOŻNĄ I USPRAWNIAJĄCE W CIĄŻY Z REHABILITANTKĄ 
  • BEZPŁATNY PRZESTRONNY PARKING
  • RABATY I GRATISY OD FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH

Zapisz się już teraz!

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Nasi partnerzy

Copyright: Polozna - 2017. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij