Irena Boguszewska

Irena Boguszewska – Położna.

Założycielka i koordynatorka Twoja Położna - Bezpłatna Szkoła Rodzenia. Zazwyczaj rozpoczyna cykl zajęć grupowych, starając się wprowadzić w klimat naszej Szkoły Rodzenia oraz przedsatwić możliwości opieki okołoporodowej Położnych. Oprócz zajęć edukacyjnych wykonuje zapisy KTG pod koniec ciąży. Po porodzie realizuje liczne wizyty patronażowe u noworodka i położnicy. Z naszymi Podopiecznymi pozostaje w stałym kontakcie również poza zajęcaimi i wizytami patronażowymi.  Indywidualistka otwarta na zbieranie nowych doświadczeń. Osoba empatyczna wrażliwa na potrzeby innych. Motywację do pracy czerpie z  chęci rozwoju i samodoskonalenia, a także z zadowolenia swoich Podopiecznych. Doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w szpitalu podczas opieki nad wcześniakami i noworodkami, także jako Położna anestezjologiczna, Położna środowiskowa, Położna prowadząca Indywidualną Praktykę  Położnej, Szkołę Rodzenia w Lublinie i Łęcznej. Od 2017 roku jej  działania jako Położnej  zostały poszerzone o  współpracę ze sprawdzonym gronem Położnych w ramach prężnie rozwijającej się szkoły rodzenia Twoja Położna. 

Prywatnie mama dwójki  dorosłych już dzieci, z którymi uwielbia dzielić swoje niektóre pasje. Lubi auta, podróże, zwierzęta i pobyć raz na jakiś czas sama ze sobą…

IB www
IB sekretariat
IB KTG
IB ćwiczenia
Łęczna 1
Łęczna 2
Łęczna 3
IB POlska

Nasi partnerzy

Copyright: Polozna - 2017. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij