Irena Boguszewska

Irena Boguszewska – Położna.

Położna. Założycielka i koordynatorka Twoja Położna - Bezpłatna Szkoła Rodzenia. To ona zazwyczaj rozpoczyna cykl zajęć w szkole rodzenia, starając się wprowadzić w klimat naszej placówki oraz opieki okołoporodowej w szpitalu. Specjalizuje się w wykonywaniu  zapisów KTG. Indywidualistka otwarta na zbieranie nowych doświadczeń. Osoba empatyczna wrażliwa na potrzeby innych. Motywację do pracy czerpie z niespożytej chęci rozwoju i samodoskonalenia, a także z zadowolenia swoich podopiecznych. Doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w szpitalu podczas opieki nad wcześniakami i noworodkami, także jako położna anestezjologiczna, położna środowiskowa, położna prowadząca Indywidualną Praktykę  Położnej, Szkołę Rodzenia w Łęcznej, Lublinie i Puławach. Od kilku lat jej  działania jako położnej  zostały poszerzone o  współpracę ze sprawdzonym gronem położnych w ramach prężnie rozwijającej się szkoły rodzenia Twoja Położna. 

 

Prywatnie mama dwójki  dorosłych już dzieci, z którymi uwielbia dzielić swoje niektóre pasje. Lubi auta, podróże, zwierzęta i pobyć raz na jakiś czas sama ze sobą…

IB www
IB sekretariat
IB KTG
IB ćwiczenia
Łęczna 1
Łęczna 2
Łęczna 3
IB POlska

Nasi partnerzy

Copyright: Polozna - 2017. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij